HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Uzun yıllar uzman kadrosu ile dağıtım sektöründe kısa sürede çok sayıda seçkin kurum kuruluşlara dağıtım hizmeti veren kuruluş haline gelmiştir. Dağıtım sektöründe tamamı yerli sermaye ile oluşturulan, müşterilerimize uygun özel çözümler sunabilecek yepyeni bir şirket kurduk.

AMACIMIZ

Evrak taşımacılığı ve lojistik alanında modern işletmecilik ilkeleri ve teknolojik gelişmelerden istifade ederek, müşterilerimize hızlı, güvenli ve üstün vasıflı hizmetler sunmak, ülkemiz genelinde dağıtım ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek çözümler üretmektir.

Türkiye’nin en genç ve dinamik sektörlerinden biri olan dağıtım sektöründe, en teknolojik sistemlerle donattığımız operasyonumuz, eğitimli satış ve müşteri hizmetleri kadromuzla hizmet vermektir.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli hizmet anlayışının ve bilişim teknolojisinin olanaklarından en üst düzeyde yararlanmanın öncülüğünü üstlenmek, Türkiye’de bu alanda ilk akla gelen, hizmet alınabilecek rakipsiz kuruluş durumunda olmaktır.

Bu amaç doğrultusunda, çalışma hayatında kaliteyi arttırmak sektörümüzde ölçüt kabul edilen, lider kuruluş olmak, müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ve hedef ortaklığını gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörde kaliteli hizmet anlayışının ve bilişim teknlojisinin olanaklarından en üst düzeyde yararlanmanın öncülüğünü üstlenmek, hedefimiz Türkiye’de dağıtımda, ilk akla gelen, hizmet alınabilecek, rakipsiz kuruluş durumunda olmaktır. Bu hedef doğrultusunda, çalışma hayatında kaliteyi arttırmak, sektörümüzde ölçüt kabul edilen, lider kuruluş olmak, müşterilerimizle uzun vadeli ortaklık gerçekleştirmek istiyoruz.

NEDEN OFİS KURYE!

Müşteri, OFİS Kurye’ye teslim ettiği gönderinin, zimmetini kendi meydana getirdiği data üzerinden takip etme avantajına sahip olur. (tarih, adet, alıcı bilgileri müşterinin kendi datası üzerinden zimmetleneceği için ihtilafa yol açacak bir durum kalmaz.

OFİS Kurye, teslim esasında vermiş olduğu data üzerinden bu gönderilerin akıbeti ile ilgili bilgiye sağlıklı bir şekilde ulaşır.

Müşterilerimiz kendi müşterileri için oluşturmuş olduğu müşteri no vs. biçimindeki sorgulamaları yapabilir.

Müşteri, gönderileri OFİS Kurye’ye teslim ettiği andan itibaren, gönderisinin fiziksel olarak internet aracılığı ile tüm operasyonel adımlarını takip edebilir.

Müşteri, kendisine ait gönderinin teslimatını teslim esnasında online olarak OFİS üzerinden ya da bağımsız olarak internetten takip etme imkanına sahiptir.

Teslim bilgine online ulaşabilen müşterimiz, bu sayede kendi geliştireceği kodlar ya da şifreler aracılığı ile gönderi teslimatından sonra yapması gerekebilecek işlemleri yapabilir. Kendi müşteri memnuniyetini arttırabilir.

Müşterimiz, tıpkı OFİS Kurye’ye’nın olduğu gibi bu bilgilere anında ulaşabilecektir. Öğrenmek için vakit harcamaz ve zamandan tasarruf sağlarsınız.

Müşterimiz, her bir gönderi için bu bilgilere sahip olacağı gibi dilediği zaman gerek parti bazında gerek tarih aralığı vererek gönderi akıbetlerini sorgulayabilir ve dilediği raporlamaları rahatlıkla ve kolaylıkla yapabilirsiniz.